Komunikacja i media

Zastanawialiście się kiedyś, jak skutecznie komunikować się ze społeczeństwem i mediami? Chcielibyście poznać narzędzia, które pomogą Wam lepiej dotrzeć do swojej społeczności i zwiększyć efektywność Waszych działań? Zapraszamy członków NGO’s i wolontariuszy na bezpłatne szkolenie, które przygotowaliśmy z myślą o organizacjach pozarządowych.

Szkolenie skupia się na rozwijaniu umiejętności efektywnej komunikacji społecznej oraz budowaniu relacji z mediami. Uczestnicy będą mieli okazję pogłębić swoje zrozumienie komunikacji, jej roli i sposobów poprawy, aby skuteczniej dotrzeć do społeczeństwa. Poprzez praktyczne ćwiczenia i dyskusje, będą zdobywali wiedzę na temat funkcjonowania mediów oraz sposobów skutecznego komunikowania się z nimi. Szkolenie obejmuje także praktyczne ćwiczenia grupowe, które pozwolą uczestnikom zastosować zdobytą wiedzę w praktyce. Dzięki temu, uczestnicy będą mogli lepiej promować swoje cele i misje, budować relacje z mediami oraz skuteczniej komunikować się ze społecznością.

Rejestracja na szkolenie

Data:  15 maja 2024 r. (brak wolnych miejsc)

            22 maja 2024 r.

Godzina: 10:00 – 18:00

Miejsce: Fundacja Młodej Nauki, ul. Rakowiecka 28 pawilon 2, 02-495 Warszawa (Budynek SGGW)

Szkolenie bezpłatne

Liczba miejsc ograniczona! Liczy się kolejność zgłoszeń. Jedna organizacja może zgłosić udział max. 4 uczestników. Nie przegap okazji i zarejestruj się już dziś, klikając w formularz zgłoszeniowy Potwierdzenie zakwalifikowania się na szkolenie otrzymasz drogą mailową.

Szkolenie poprowadzą trenerzy z bogatym doświadczeniem oraz posiadający wieloletnią praktykę w pracy w organizacji pozarządowej:

  • dr inż. Kinga Kurowska-Wilczyńska
  • dr inż. Małgorzata Krokowska – Paluszak

 

Szkolenie jest częścią projektu pn. „Think Tank NGO’s Hub”,  finansowanego ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2019-2030.

REJESTRACJA NA SZKOLENIE