Experience Exchange

ExEx to projekt stworzony przez licealistów z gdańskich szkół. Jakiś czas temu, w ich głowach zrodził się pomysł na projekt. I tak, zebrali się w większej grupie i od słowa do słowa – zgodnie doszli do wniosku, że ciężko jest im znaleźć czas na rozwijanie pasji. Ten wniosek spowodował, że licealiści postanowili coś z tym zrobić. W ten sposób powstał Experience Exchange – regionalne wydarzenie tworzące przestrzeń do wymiany doświadczeń, wiedzy i networkingu, dostępne dla wszystkich.

Podczas wydarzenia możecie wziąć udział w szeregu wykładów na tematy dotyczące talentów, efektywności waszych działań i rozwoju pasji.
Spotkacie się zarówno z ludźmi, którzy zwyczajnie podzielają wasze pasje, jak i doświadczonymi ekspertami interesujących dziedzin.

Uzyskacie również informację o organizacjach, które pomogą Wam w odnalezieniu hobby, o konkursach czy programach rozwojowych. Inicjatorzy projektu cenią naukę i edukację, dlatego chcą świadomie o nie dbać. Ich celem jest rozwój talentów, nawet jeśli nie zawsze mamy na to czas. Podczas konferencji ExEx zobaczycie ogrom możliwości, jakie posiada każdy z Was 🙂

Zachęcamy do śledzenia mediów Społecznościowych Projektu, aby być na bieżąco:
Instagram
Facebook
Wydarzenie na Facebook’u