KIDS CAMP W KRAKOWIE

Kids Camp (KC) to charytatywna inicjatywa Stowarzyszenia PMI Poland Chapter skierowana do dzieci z domów dziecka oraz dzieci pochodzących z rodzin o niskim statusie materialnym w regionie południowej Polski. Jej celem jest organizacja letniego, dwutygodniowego obozu, w trakcie którego dzieci mają okazję poznać ideę zarządzania projektami zgodną ze standardami PMI, przedstawioną w sposób przystępny i dostosowany do wieku odbiorców.

W trakcie obozu dzieci biorą udział w tworzeniu i realizacji własnych projektów poprzez poznanie metodyki, schematów oraz narzędzi programowych. Harmonogram obozu obejmuje zajęcia z zarządzania projektami oraz szereg dodatkowych atrakcji w postaci aktywności sportowych, spotkań z ciekawymi ludźmi, plażowania czy wycieczek. W czasie trwania obozu prowadzone są zajęcia z języka angielskiego, warsztaty plastyczne, taneczne, fotograficzne, pokazy rzemiosła artystycznego i wiele innych.

Obóz zaczyna się już 24 lipca br. i będzie trwał dwa tygodnie. Nie zabraknie też zajęć prowadzonych przez członków naszej Fundacji.