Zapraszamy do udziału w IV Edycji Kuźni Młodych Talentów!

W dniach 18 września – 21 września 2018 w Domu Zjazdów i Konferencji w Jabłonnie odbędzie się IV Edycja Kuźni Młodych Talentów organizowana przez Akademię Młodych Uczonych.

Kuźnia Młodych Talentów to szkoła letnia, która powstała z myślą o naukowcach na wczesnym etapie kariery, jakim są studia doktoranckie. Radę Programową stanowią członkowie Akademii Młodych Uczonych PAN oraz ich doktoranci. W trakcie trwania tegorocznej KMT uczestnicy będą mieli okazję zdobycia umiejętności miękkich niezbędnych każdemu młodemu naukowcowi.

W programie przewidziane jest m.in. spotkanie z popularyzatorami nauki, którzy podpowiedzą jak prezentować swoje wyniki badań w gronie nie-naukowców. Jeśli jesteś doktorantem i chcesz nauczyć się dobrze prezentować, poznać tajniki prawidłowej emisji głosu oraz uczestniczyć w warsztatach statystycznych to Kuźnia Młodych Talentów jest właśnie dla Ciebie.

W ramach szkoły przewidziane są także konkursy na najlepszą prezentację z cennymi nagrodami m.in. 2500zł na uczestnictwo w wybranej konferencji naukowej oraz darmowy kurs statystyczny od firmy StatSoft.

Termin zgłoszeń upływa z dniem 30 czerwca 2018 r.

Fundacja Młodej Nauki jest partnerem wydarzenia. Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji na stronie: http://amu.pan.pl/kmtamu/ oraz na stronie fb: https://www.facebook.com/events/980143858799351/