Webinar Fundacji i Red Bull „Jak zebrać się na odwagę by łamać status quo?”

Już w najbliższy czwartek, 15.10 o godz. 18:00 zapraszamy na specjalny webinar przygotowany z firmą Red Bull. Jeśli chcecie się dowiedzieć „Jak zebrać się na odwagę by łamać status quo?” to zapraszamy w czwartek przed ekrany komputerów, porozmawiamy o tym jak tworzyć innowacje, jak je sprzedawać i finansować. Dołącz do nas już w czwartek, jeśli:

  • masz pomysł na innowacyjny projekt zmieniający życie na Twojej Uczelni
  • chcesz pracować nad swoim pomysłem pod okiem mentorów
  • nie wiesz od czego zacząć aplikację do programu Red Bull Basement

Projekt realizujemy przy współpracy z Parlamentem Studentem Rzeczpospolitej Polskiej, Forum Uczelni Technicznych, Kołem Naukowym Inżynierii Chemicznej i Procesowej.

Prelegenci:

dr Piotr Koza
Piotr Koza jest Dyrektorem Działu Badań i Innowacji w Sieci Badawczej Łukasiewicz. Łukasiewicz Research Network jest trzecią siecią badawczą w Europie, składającą się z 33 instytutów badań stosowanych zatrudniających 8000 pracowników. Łukasiewicz Research Network jest zintegrowanym graczem rynkowym dostarczającym atrakcyjne, kompleksowe i konkurencyjne rozwiązania biznesowe w dziedzinie zdrowia, zrównoważonej gospodarki i energii i transformacji cyfrowej. Wcześniej zajmował stanowisko Dyrektora działu badań i rozwoju produktów w Zortax, wiodącej firmie high-tech w Polsce, która stała się liderem w dziedzinie kompleksowych rozwiązań w zakresie druku i materiałów 3D oraz dedykowanych oprogramowań. Prowadził również usługi doradcze i szkoleniowe w zakresie zarządzania projektami, zarządzania innowacjami, finansowania badań i zastosowań kosmicznych. Ma ogromne doświadczenie w zakresie finansowania innowacji i projektach technologicznych, w tym technologiach kosmicznych i przetwarzaniu danych satelitarnych.

mgr inż. Jarosław Królewski
Prezes zarządu i współzałożyciel Synerise S.A. łemkowskiego pochodzenia, jednej z najszybciej rozwijających się spółek technologicznych na świecie w dziedzinie sztucznej inteligencji i Big Data. Laureat licznych, prestiżowych nagród, takich jak np.: tytuł jednego z 30 najbardziej perspektywicznych przedsiębiorców technologicznych na świecie wg EY; Poland AI Person of The Year 2019. Od 2010 roku zajmuje stanowisko wykładowcy i pracownika naukowego na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, gdzie współtworzył nagradzane kierunki studiów własnego autorstwa m.in takie jak Social Informatics, E-Economy czy Digital Marketing. Pomysłodawca i twórca programu edukacyjnego AI Schools, w ramach którego, 1500 szkół i przedszkoli rozpocznie nauczanie sztucznej inteligencji. Fan piłki nożnej, wiceprzewodniczący RN i współwłaściciel pierwszoligowego klubu piłkarskiego – Wisły Kraków SA, sponsor kobiecych drużyn piłkarskich.

A o całym projekcie Red Bull Basement opowie Aleksandra Porowska z firmy NTT