Ułatw To!

W imieniu Forum Uczelni Technicznych serdecznie zapraszamy na pierwszą Konferencję poświęconą tematyce obecnego stanu zagospodarowania oraz przystosowania przestrzeni i możliwości kampusów szkół wyższych do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

„Konferencja ma na celu wypracowanie bezpośrednich relacji między studentami działającymi w Samorządzie, mającymi bezpośredni kontakt z Władzami i jednostkami Uczelnianymi, a studentami z niepełnosprawnością oraz osobami reprezentującymi ich interesy, które mają wiedzę i pomysły, co można ulepszyć, ale nie mają zasobów i narzędzi aby to zrealizować bądź pewności siebie aby domaga się swoich praw.”

Jesteśmy pełni podziwu, dla podjęcia przez FUT tak istotnego problemu dostosowania przestrzeni i kampusów szkół wyższych do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. To wspaniałe, że środowisko studenckie, wychodzi naprzeciw tej grupie studentów, która zmaga się z tymi problemami na co dzień. Konferencja odbędzie się już 8-10 listopada, a rejestracja trwa cały czas 🙂

Zarejestrować na konferencję możecie się poprzez link, a więcej szczegółów znajdziecie tutaj 🙂

Trzymamy kciuki za sukces Konferencji, a organizatorom gratulujemy wspaniałego pomysłu i profesjonalnej organizacji.