Hacathon Smart City Innovation Ecosystems Festival

Centrum Zaawansowanych Materiałów i Technologii Politechniki Warszawskiej organizuje Hackathon w dniach 28-30 maja 2021 r. w ramach Smart City Innovation Ecosystems Festival. Projekt jest współfinansowany przez Komisję Europejską.

Tematyka Hackathonu:

  • Smart city

1.       Inteligentne środowisko pracy, czyli jak stworzyć innowacyjne środowisko pracy?

2.       Rozwiązania Living Lab, czyli jak stworzyć zrównoważone środowisko i infrastrukturę do testowania i wdrażania innowacyjnych produktów?

3.       Inteligentny ekosystem miejski, czyli jak stworzyć infrastrukturę miejską, aby uczynić miasto bardziej przyjaznym dla mieszkańców (włączając mobilność, usługi miejskie, kwestie poszanowania zużycia energii, itp.)?

  • Technologie Cyfrowe (IoT, Przemysł 4.0, AI)
  • BioNanoTechnologie w zastosowaniach medycznych

Partner Hackathonu miasto st. Warszawa zadeklarowało chęć rekrutacji zespołów chętnych do korzystania z danych miejskich serwowanych w ramach dwóch ogólnodostępnych platform miejskich: API UM oraz IoT

Wydarzenie jest skierowane do zespołów min. 5 osobowych z następujących grup odbiorców*:

•  Studenci,

•  Doktoranci/ Naukowcy

•  Środowiska Startupowe

*Mix osób z powyższych grup jak najbardziej mile widziany.

Uwaga: Zespół przychodzi z własnym pomysłem na biznes bądź aplikację, które będą rozwijane podczas Hackathonu. Zgłasza go w trakcie rejestracji.

Organizator zapewnia mentorów dla ww. obszarów oraz szkolenia z Design Thinking, Lean Canvas oraz Pitchingu. Każdy uczestniczący zespół otrzymuje feedback jury… a najlepsi nagrody o charakterze niefinansowym. 😉

Wydarzenie odbędzie się w formule hybrydowej. Cześć stacjonarna w Centrum Zaawansowanych Materiałów i Technologii Politechniki Warszawskiej, ul. Poleczki 19, Warszawa. Uczestnictwo zdalne poprzez aplikację.

Rejestracja na hackathon poprzez stronę www.smartfestival.eu.

Kontakt smartfestival@cezamat.eu bądź poprzez profile społecznościowe festiwalu