4. Edycja Kongresu innoSHARE’18 – LET’S INSPIRE POLAND

W dniach 27 – 29 czerwca w Warszawie odbędzie się 4. Edycja Kongresu innoSHARE’18 – LET’S INSPIRE POLAND.

Pałac Kultury i Nauki w Warszawie odwiedzi ponad 1000 osób mieszkających w 15 krajach świata, które dzielić się będą swoją wiedzą i doświadczeniami w zakresie rozwijania i wdrażania innowacji, współpracy nauki z biznesem, internacjonalizacji biznesu, rozwijania spin-offów, komercjalizacji badań oraz tworzenia nowych technologii czy przełomowych badań, które zmieniają świat. Rozmawiać będziemy o: sztucznej inteligencji, technologiach kosmicznych, elektronice, biotechnologii (m.in. w zakresie onkologii) czy też nowoczesnych materiałach.

Na innoSHARE’18 spotkasz wybitnych Polaków i Polonię, którzy kreują nowe technologie, przełomowe badania czy też biznes w różnych zakątkach naszego globu m.in. w USA, Kanadzie, Meksyku, Australii, Chinach, Izraelu, Korei Południowej, Szwecji, Singapurze, Indiach i Polsce.

Zastanawiasz się czy to wydarzenie dla Ciebie? Podpowiemy Ci. Jeśli jesteś młodym naukowcem, doktorantem, ambitnym studentem, pracownikiem działu R&D czy Instytucji Otoczenia Biznesu lub inwestorem, startupem, spin-offem, przedsiębiorcą szukającym współpracy z naukowcami czy po prostu pasjonatem nowych technologii, to nie może Cię zabraknąć na Kongresie innoSHARE’18 – LET’S INSPIRE POLAND!

Fundacja Młodej Nauki jest partnerem wydarzenia. Dołącz do nas!

Więcej na stronie www.innoshare.pl